GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fat 11108036
nr 1110 8036
Fat
+ smörask, Picknick, längd: 15-42, Rörstrand
Kondition: fat ned nagg
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 22 maj 2017
kl 18:33:56
600 kr
900 kr
22 maj
50/60-tal
Läs mer om 50/60-tal
Rörstrand